Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3
im. dr. Henryka Jordana

Kształcenie na odległość

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie kształcenia i wspierania uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym z niepełnosprawnością – zadaniem nauczyciela i specjalisty jest udzielanie wskazówek rodzicom; podawanie przykładowych metody pracy z dziećmi, informacje na temat materiałów do wykorzystania w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Religia

03-04-2020
Kochani, przesyłam Wam kolejną kartę pracy. Tym razem trzeba przypomnieć sobie wiadomości z lekcji. Jeśli zadania sprawią Wam trudność zawsze możecie poprosić o pomoc rodzic&o (...)

WF W DOMU

03-04-2020
 Pani Natalia przesyła propozycję  wychowania fizycznego w warunkach domowych - ćwiczenia ogólnorozwojowe i rozciągające. Możecie poćwiczyć z rodzicami.Ze spo (...)

SPACER PO OGRODZIE BOTANICZNYM

02-04-2020
Wprawdzie o dalszych spacerach możemy na dzisiejszy moment pomarzyć. Jednak dla miłośników  przyrody ogród botaniczny przygotował prezentacje on-line na temat pi (...)

ZABAWY RUCHOWE DLA DZIECI W DOMU

02-04-2020
Zachęcamy dzieci wraz z rodzicami do aktywności fizycznej w domu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji:   https://www.youtube.com/watch?v=AU7PnM7T9Ag&list=PLtX3mTRu5-X (...)

ĆWICZENIA - ZASADY ZDROWEGO ŻYWIENIA

02-04-2020
Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne w profilaktyce i zapobieganiu chorobom. Warto utrwalić sobie podstawowe zasady komponowania posiłków i wprowadzić je do naszego codzienne (...)

LOGOPEDIA NA WESOŁO

01-04-2020
Witamy dzieci i rodziców ,przesyłamy Wam krzyżówkę on line i wierzymy że dacie radę. Dla ułatwienia podam słowa kluczowe do jej rozwiązania: radość, przebiśnieg, jajk (...)

SKARBY UKRYTE W DOMACH cz. III

01-04-2020
O kojącej roli dotyku, nie trzeba nikogo przekonywać – zajmiemy się więc dziś stymulującą układu dotykowego. Wykonanie: Wyszukujemy w domu dywaniki, wycieraczki, maty (np (...)

RELIGIA

01-04-2020
Zbliża się okres szczególny dla chrześcijan Wielki Tydzień.Podsyłam Wam kilka kart pracy tematycznie związanych z Tym okresem. Pozdrawiam wszystkichWiesia Woźniak. http:// (...)

PALMA WIELKANOCNA

01-04-2020
Witajcie dzisiejszego słonecznego poranka, p. Marta proponuje chętnym wykonanie pracy plastycznej „palma wielkanocna” .Prace możecie wykonać na kartkach , kartonach lub (...)

RELIGIA

31-03-2020
Witajcie kochani. W tym trudnym czasie p. Wiesia przekazuje Wam śpiewajaco słowa otuchy. Polecamy ! KOCHAM CIĘ JEZU! //www.youtube.com/watch?v=y9edmC1I-Nc&feature=youtu.be