Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA

Święta Bożego Narodzenia to czas dobroci, czystych serc, bezkompromisowej pomocy. W ostatnich dniach doświadczyliśmy właśnie takich wspaniałych uczuć. Dotarły  do naszego ośrodka dary od przyjaciół, którzy w tym szczególnym czasie o nas nie zapomnieli.

Kilkakrotnie mieliśmy wizyty pomocników św. Mikołaja! Wspaniałe prezenty zostały pozostawione w Ośrodku , a my, w imieniu całej społeczności „Jordanówki”, z całego serca dziękujemy:

* Fundacji Integracja JPII

* Fundacji Małgorzaty Niemczyk

* Stowarzyszeniu Robotników Chrześcijańskich

* Parafii rzymsko-katolickiej pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Dziękujemy za Waszą hojność i zaangażowanie w przygotowanie świątecznych paczek, za radość, którą obdarowaliście naszych wychowanków, szczególnie w tym trudnym czasie.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam radości, szczęścia i zdrowia. Niech dobro, którym nas obdarowaliście wraca do Was!