Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zarządzenie 16/2020

Zarządzenie Nr 16/2020

 

Na podstawie § 18 ust 2 pkt 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach ( Dz. U. z 2020 r. poz.1166 z późn. zm.) oraz § 1 i § 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w związku z wystąpieniem w placówce zdarzenia mogącego zagrozić zdrowiu uczniów ( potwierdzony przypadek koronawirusa u pracownika ) zarządzam zawieszenie stacjonarnej działalności placówki w okresie 7–13 października 2020 roku.

W związku z powyższym zajęcia dydaktyczno-wychowawcze będą organizowane za pomocą metod i technik kształcenia na odległość. Nauczyciele – wychowawcy klas ustalą z wszystkimi nauczycielami prowadzącymi zajęcia w danej klasie ( oraz ewentualnie z wychowawcami internatu) sposób komunikowania się z uczniami i ich rodzinami oraz zakres treści kształcenia zgodny z IPET poszczególnych uczniów.

Nauczyciele prowadzą w tym okresie indywidualne dzienniki pracy wg wzoru stosowanego w poprzednim okresie zdalnego nauczania.

Pracownicy administracji i obsługi pełnią dyżury w placówce, przeprowadzając min. dezynfekcje pomieszczeń oraz pomocy dydaktycznych.

 

 

Łódź, 6 października 2020 r.

Władysław Adam Woźniak

Dyrektor

Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 3

w Łodzi